Podziękowania dla gości – komunia magnesy

Nasi bliscy, celebrujący wraz z nami Pierwszą Komunię Świętą dziecka, zasługują na podziękowanie. Naszą wdzięczność idealnie wyrażą drewniane podziękowania dla gości na komunię. Dodatkowo pokażą naszym bliskim, że są dla nas naprawdę ważni! Podziękowania te wykonane są z drewna i posiadają starannie wykonany grawer oraz piękny wzór. Bez wątpienia ucieszą naszych bliskich. Dodatkowo komunijne upominki dla gości sprawią, że ta piękna uroczystość zapadnie na długo w ich pamięci.

Cena za serduszko: 1,00 zł – możliwość zakupu koperty (dostępne kolory: różowy, niebieski lub brązowy). Cena koperty 0,20 zł / sztuka.

Wymiary: 7 cm x 6 cm. Drewno o grubości 0,3 mm. Z tyłu podziękowania znajduje się magnes. Wysoka jakość wykonania, elementy szlifowane.

Zamówienie możesz złożyć w serwisie Allegro lub przez wiadomość e-mail. Składając zamówienie przez e-mail pamiętaj, aby podać kod produktu: N0040 oraz potrzebne informacje do realizacji zamówienia. W razie pytań zapraszam do kontaktu – wszystkie formy kontaktu znajdziesz w menu.

Wzór 1

Podziękowania dla gości komunia święta

Wzór 2

Pamiatki komunijne online

Wzór 3

Prezent na komunie

Wzór 4

Pamiątki komunijne dla dziewczynki

Wzór 5

Pamiatki na komunie dla dziewczynki

Wzór 6

Pamiątki na komunię

Wzór 7

Pamiątka pierwszej komunii

Wzór 8

Pamiątka komunijna

Wzór 9

Komunia święta pamiątki

Wzór 10

Upominek dla gosci komunijnych

Zobacz nasze podobne oferty w serwisie Allegro:

1) https://allegro.pl/oferta/podziekowania-dla-gosci-na-komunie-serca-magnesy-8039129023
2) https://allegro.pl/oferta/podziekowania-dla-gosci-na-komunie-serce-komunijne-8119311197
3) https://allegro.pl/oferta/pamiatka-dla-gosci-za-przybycie-na-komunie-chrzest-8039651510

Jeżeli powyższe odnośniki nie działają to pamiętaj, że wszystkie wzory znajdziesz również na naszej stronie lub w serwisie Allegro. Informacje znajdziesz w menu.

Share